Wij zijn op zoek naar vrouwen die graag DJ willen worden!

Wij hebben een unieke kans voor ambitieuze female DJ’s die graag willen leren draaien van de beste pro dj’s!
Samen met Pioneer DJ hebben wij een unieke dj cursus opgezet speciaal voor vrouwen! Droom jij van een DJ carrière dan mag je dit niet missen.

Wil jij een carrière als DJ en les krijgen van echte Pro's? Samen met Pioneer DJ hebben wij een unieke dj cursus speciaal voor vrouwen!

Een unieke kans voor ambitieuze female DJ’s

POWERED BY

Investering € 500,- Waarde € 3750,-

DJ opleiding

Beste DJ opleiding van Europa

Droom jij als vrouw van een carrière als DJ? Wil jij graag optreden en een dansvloer op zijn kop zetten met jouw muziek? Wij helpen je daar graag bij!

Wij bieden de meest uitgebreide DJ cursus die er te vinden is. De DJ Total Skills cursus is het paradepaardje van de Pro DJ School waar elke aankomende DJ van droomt. Van Basics Skills tot aan Pro skills leer je alles op het gebied van draaien en maak je de eerste stappen in het produceren van je eigen tracks.

We zorgen ervoor dat je elke knopje kent en je mixed alle muziekstijlen probleemloos aan elkaar. Je leert draaien op de nieuwste professionele apparatuur van Pioneer DJ waar alle grote DJ’s ook mee optreden.

Onze ervaren DJ instructeurs kennen alle kneepjes van het vak en zullen je altijd volledig bijstaan in je ontwikkeling als DJ. Stap voor stap nemen ze je mee in de wereld van de feesten en festivals!

Speciaal voor jou hebben we nu een unieke aanbieding en is deze dj cursus niet € 3750, maar tijdelijk € 500! Pak die geweldige kans nu!

Apparatuur en oefenen

Gratis professionele DJ apparatuur én oefenen

DJ wordt je niet zomaar!

Alle bekende dj’s weten dat je beter wordt door veel te oefenen. Met onze dj cursus maak je een fantastische start, maar je moet uiteraard er zelf ook tijd in steken. Wij helpen je daarbij!

Jij krijgt je tijdens de duur van je opleiding je eigen Pioneer dj set in bruikleen én mag je altijd gebruik maken van de dj ruimte en de apparatuur van de Pro DJ School. De perfecte combinatie om goed te oefenen dus!

Optreden

Je eerste echte optredens!

Je eerste echte optredens!

Als DJ droom je natuurlijk van optreden tijdens vele feesten en festivals, daar doe je het natuurlijk voor. Je wilt iedereen zien dansen en uit zijn dak gaan!

En optreden dat ga je ook doen tijdens deze opleiding! Eerst beginnen we met kleine optredens waar wij je bij zullen begeleiden om je klaar te stomen voor het grote werk! Want jij gaat samen met je medestudenten een spetterend optreden geven op een groot festival!

Al je fans komen naar je kijken en eerste grote optreden is een feit! De perfecte manier om aandacht te trekken van alle grote organisatoren en boekingsbureau’s.

Socialmedia training

Uitgebreide socialmedia training

Maak jezelf bekend via de socials!

Je wilt natuurlijk niet alleen goed leren draaien, maar je wilt óók fans én optredens! Zet jezelf in de schijnwerpers via de kracht van socialmedia!

Je krijgt training van een echte socialmedia goeroe, die zelf jarenlang bij grote festivals zoals Dance Valley heeft gewerkt. Samen met hem maak je een effectief digitaal marketingplan en richt al je socialmedia kanalen in zodat jij opvalt bij zowel fans als organisatoren die jou willen boeken.

Leer hoe je goede berichten maakt en wanneer je deze moet posten. Je bent na afloop een expert en je hebt een echte fanbase en de boekingsbureau’s weten je te vinden!

Wil jij een carrière als DJ en les krijgen van echte Pro's? Samen met Pioneer DJ hebben wij een unieke dj cursus speciaal voor vrouwen!

Photoshoot

Professionele photoshoot!

Iedere DJ heeft goede foto’s nodig, dus jij ook!

Één van de onderdelen van deze speciale DJ cursus is een professionele photoshoot door één van onze fotografen.

In een fotostudio krijg jij onder begeleiding van ons team professionele foto’s die jij kunt gebruiken op je socialmedia kanalen, website of presskit die je kunt sturen als je voor een festival wordt geboekt!

Instructors

DJ Jose

Een oudgediende en nog steeds behorende tot de TOP DJ’s van Nederland. Met hits als “Wrong=Right” “House of Justice ” “Turn the Lights Off ” is hij nog steeds één van de meest geboekte dj’s. Met zijn eigen events op Ibiza, Ibiza Catamaran Party gaat hij nog steeds de hele wereld over. Als producer heeft Jose een reeks grote hits (met Top40-noteringen) op zijn naam weten te zetten en scoorde hij hoog in de internationale hitlijsten. Zijn tracks staan vaak lange tijd op de radio playlists.
• DJ Jose vs G-Spott – Wrong=Right (1998)
• DJ Jose vs G-Spott – House of Justice (1999)
• DJ Jose vs G-Spott – II Symbols (2000)
• DJ Jose vs G-Spott – Acces (2001)
• DJ Jose – No Hard Feelings (2002)
• DJ Jose – Hesitate (2003)
• DJ Jose – His Choice E.P. (2004)
• DJ Jose – Dedication (2006)
• DJ Jose – Turn the Lights Off (2007)

and many many more…

Kriss Reeve

Robbert Vellekoop, better known by his artist name, Kriss Reeve, is a DJ/producer from Amersfoort, The Netherlands. Reeve’s signature sound is an intricate blend of future house, bass house, and tech house styles. His ability to weave commercial vocals with complex dance elements has caught the attention of top acts such as Nicky Romero, Don Diablo, and Lost Frequencies. In addition to gathering millions of streams worldwide, his tracks have charted on the Dance-Tunes top 100, and received airplay on national radio stations such as 538 and SlamFM. Reeve also performs internationally at venues in Panama, Spain, France, and Greece.

Charmes

Already holding a pivitol place in the Dutch dance circuit, he gets ready to fulfill his worldwide ambitions. With a love and passion for DJ-ing resonating in his teachings as a certified trainer at Pioneer DJ, his status as a Pioneer Ambassador has involved sharing his unique skills behind the decks with fresh, rising talent.

With recent releases such as These Sounds on Tiësto’s label Musical Freedom and receiving support from artists such as Diplo, Martin Garrix, David Guetta and Calvin Harris. His history of other releases spans an array of some of the worlds elite imprints such as Spinnin Records, STMPD Records, Musical Freedom, Armada Music, Sony Music, Univeral and his own label In Control Recordings.

Throughout the years he has impressive support from colleagues in the industry and the word of his performances has spread to an array of well-known venues & festivals. With an armoury of tour dates including visits to Hï (Ibiza), Ushuaïa (Ibiza), Tomorrowland (Belgium), HolyShip (USA), Temple (San Francisco), Mysteryland (Holland) Dancevalley (Holland) as well as a special back 2 back set with the legend himself Tiësto at the LIV in Miami.

Manu Karma

Manu Karma from the year 1983, always had a love for music. He also played in different places, such as Escape Venue at Amsterdam, Discoteca Arena at Blanes (Spain) Stationsplein at Apeldoorn, Stadhuisplein at Utrecht, Future Dance Parade at Eindhoven and at the Korenmarkt in Arnhem. This talented DJ is grown through the years : He also plays house music with vocals from other songs, you will be hearing 3 songs together. He also made a few mashups and edits, which are supported by Dj Jean and others 2009 was a great year for Manu Karma, he had a booming set at Dance Valley festival at the Firemen truck.

Pure self awareness, pure pleasure…

Come into my world of freedom.” -Manu Karma

Rik Keijzer

Al sinds 2000 werkt Rik Keijzer als internet-expert in de wereld van media & entertainment, horeca, toerisme en evenementen. Hij traint en adviseert bedrijven op het gebied van social media (Instagram, Facebook, YouTube), websites, online- en contentmarketing, en met het opzetten en uitvoeren van hun socialmedia-marketing en strategie. Rik heeft gewerkt voor o.a. Walt Disney Benelux, Dance Valley, Dutch Valley, Ground Zero Festival, Dam tot Damloop, de Amsterdam Marathon en de halve marathon van Egmond. Daarnaast heeft hij samengewerkt met internationale artiesten als Armin van Buuren, Carl Cox, Ferry Corsten, DJ José en DJ RAM.

DJ Basic Skills

Pioneer DJ is er voor iedereen die zijn muzikale talent wil ontwikkelen en biedt producten voor ieder niveau in je ontwikkeling zonder daarbij voorkeur te hebben voor iemands afkomst of overtuiging.

We vinden het belangrijk om talenten te ondersteunen in de grootst mogelijke diversiteit. Een van de aspecten welke onze aandacht krijgt op dit moment is de ondersteuning voor de ontwikkeling van vrouwelijk muzikaal talent.

We geloven erin dat iedereen gelijke kansen moet krijgen en helpen de Pro DJ School bij hun project welke bijdraagt aan de ondersteuning van de ontwikkeling van vrouwelijk DJ of produceer talent.

JEROEN GROENENDIJKBusiness Development Manager
Justin HomCountry Manager Netherlands

MEER WETEN?

Kom dan naar de GRATIS workshop dag
Zaterdag 10 September 2022 12:00-14:00 uur

Pro DJ School

Adres: Maanlander 25 Amersfoort

Kom DJ workshops volgen en krijg informatie over deze unieke dj cursus. Maak kennis met het DJ vak en laat je inspireren. Volg gratis DJ workshops en laat je informeren over deze opleiding. We geven je een presentatie over de opleiding en onze instructors geven je graag advies. Deze workshop dag is geheel gratis en wordt je aangeboden door Pioneer DJ en de Pro DJ School.

Schrijf je hier in!

Zaterdag 10 september 2022 Pro DJ School Amersfoort